Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Urzędowie. Motocyklista w ciężkim stanie

Utworzony przez kamilek, 9 lipca 2012 r. o 11:02 Powrót do artykułu
miniek napisał:
lepiej napiszcie co z chlopaKIem? [/quote][quote name='miniek' timestamp='1341844645' post='647057'] lepiej napiszcie co z chlopaKIem?
Narazie bez zmian.z tego co si.ę orientuję to jest w śpiączce farmakologicznej.ale jest baaardzo źle :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
tak czy inaczej, motocyklista w terenie zabudowanym nie powinien tak szybko jeździć...prędkość w terenie zabudowanym wiadoma jest wszystkim.... po to jest prawo żeby go przestrzegać...gdyby jechał ustawową prędkością każdy motocyklista jest w stanie zareagować..sama jestem motocyklistą i wiem z autopsji...na wsiach nawet pies może wyskoczyć lub kot i przy takiej prędkości można stracić życie...przy ustawowej co jedynie można coś złamać...cały dzień słychać było popisy motocyklistów i od rana wiedziałam że tak to się skończy...popisując się na pewno nie jechali 50km/h...
Dziewczynko idz do piaskownicy i nie zawracaj dorosłym głowy swoimi madrosciami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Korecki Adrian ? ! ! ! Rety !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on me napisał:
Mozna być bezpiecznym, o ile przejeżdżając przez pas którym poruszają się pojazdy jadące z przeciwka ustąpi się im pierwszeństwa.
O ILE KTOŚ GŁUPI NIE ZA.....LA Z PRZECIWKA 150 KM/H I NIE WYSKAKUJE JAK F-16 Z ŁUKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle, zrozumiem każde chamstwo, zrozumiem dosłownie wszystko, ale nie takie hienowanie, kiedy chłopak walczy o życie. skoro nie potraficie uszanować tego, że może stracić życie, to pomyślcie chociaż o rodzina, która może to właśnie czytać. wasze specjalistyczne pełne analizy komentarze na temat syna na pewno im nie pomogą, a teraz potrzebują wsparcia, żeby to wsparcie dać i jemu. wiec darujcie sobie, bo psy więcej mają z ludzi niż wy sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcelina napisał:
powiem tyle, zrozumiem każde chamstwo, zrozumiem dosłownie wszystko, ale nie takie hienowanie, kiedy chłopak walczy o życie. skoro nie potraficie uszanować tego, że może stracić życie, to pomyślcie chociaż o rodzina, która może to właśnie czytać. wasze specjalistyczne pełne analizy komentarze na temat syna na pewno im nie pomogą, a teraz potrzebują wsparcia, żeby to wsparcie dać i jemu. wiec darujcie sobie, bo psy więcej mają z ludzi niż wy sami. [/quote][quote name='marcelina' timestamp='1341849082' post='647083'] powiem tyle, zrozumiem każde chamstwo, zrozumiem dosłownie wszystko, ale nie takie hienowanie, kiedy chłopak walczy o życie. skoro nie potraficie uszanować tego, że może stracić życie, to pomyślcie chociaż o rodzina, która może to właśnie czytać. wasze specjalistyczne pełne analizy komentarze na temat syna na pewno im nie pomogą, a teraz potrzebują wsparcia, żeby to wsparcie dać i jemu. wiec darujcie sobie, bo psy więcej mają z ludzi niż wy sami.
Brawo Marcelina.Popieram Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfgh napisał:
Czy to Korecki Adrian ? ! ! ! Rety !
Nie , to syn znanego przed laty piłkarza Stali Kraśnik , bardzo fajny chłopak , oby wszystko sie dobrze skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samobójstwo jest prawem każdego dorosłego człowieka. Jedni wyberają sznur, inni truciznę, a są i tacy, którym "latanie" ścigaczem po drodze publicznej wydaje się najfajniejsze. Rodziny samobójców cierpią zawsze, ale one też powinny zrozumieć, że wyboru dokonał dorosły człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liberał napisał:
Samobójstwo jest prawem każdego dorosłego człowieka. Jedni wyberają sznur, inni truciznę, a są i tacy, którym "latanie" ścigaczem po drodze publicznej wydaje się najfajniejsze. Rodziny samobójców cierpią zawsze, ale one też powinny zrozumieć, że wyboru dokonał dorosły człowiek. [/quote][quote name='liberał' timestamp='1341849660' post='647087'] Samobójstwo jest prawem każdego dorosłego człowieka. Jedni wyberają sznur, inni truciznę, a są i tacy, którym "latanie" ścigaczem po drodze publicznej wydaje się najfajniejsze. Rodziny samobójców cierpią zawsze, ale one też powinny zrozumieć, że wyboru dokonał dorosły człowiek.
człowieku zastanów się co mówisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi słów na wszystkie negatywne wpisy. Jesteście idealni i nikt nie przekracza prędkości tylko motocykliści, wzory do naśladowania z was....wystarczy się w trasę przejechać i przekonać się ile idiotów jest na drodze, myślą że w samochodzie są nieśmiertelni. A teraz nic się nie liczy tylko życie młodego chłopaka. Ale wy "hejterzy" będziecie się dalej karmić takimi historiami...n/c (ciekawe tylko co powiecie jak trafi się to waszym przyjaciołom, bliskim czy rodzinie - a nie, przecież oni są krystalicznie idealni tak jak wy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim on teraz jest stanie ktos wie oprocz głowy jakies inne obrażenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fbr napisał:
Nie , to syn znanego przed laty piłkarza Stali Kraśnik , bardzo fajny chłopak , oby wszystko sie dobrze skończyło.
Mikołaj Drozd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i sie doigrał gówniarz jeden, nie umie jeździć to cwaniaczy na drodze/ najpierw rozpieprzył mazde tera, boom ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu napisał:
no i sie doigrał gówniarz jeden, nie umie jeździć to cwaniaczy na drodze/ najpierw rozpieprzył mazde tera, boom .... [/quote][quote name='gosciu' timestamp='1341854859' post='647110'] no i sie doigrał gówniarz jeden, nie umie jeździć to cwaniaczy na drodze/ najpierw rozpieprzył mazde tera, boom ....
ciekawe gościu co byś mówił jakby to był Twój syn?? pewnie byłaby to tylko i wyłącznie wina kierowcy samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe gościu co byś mówił jakby to był Twój syn?? pewnie byłaby to tylko i wyłącznie wina kierowcy samochodu.
słuchaj fiucie, przez takiego kretyna zginela mi bliska osoba. tez jechal motorem, tez wjechał w samochód, , tak się wbił że pasażer zginąl na miejscu... a przyczyną była brawura i popisówa.... moze i go szkoda, ale gdyby kogoś zabił to po czyjej byś stał stronie? on teraz taki biedny ? mi nie żal dawców nerek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wtorek (10.07.2012) o godzinie 18.00 w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej odbędzie się Msza Święta, podczas której będziemy modlić się o szybki i szczęśliwy powrót Mikiego do zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
słuchaj fiucie, przez takiego kretyna zginela mi bliska osoba. tez jechal motorem, tez wjechał w samochód, , tak się wbił że pasażer zginąl na miejscu... a przyczyną była brawura i popisówa.... moze i go szkoda, ale gdyby kogoś zabił to po czyjej byś stał stronie? on teraz taki biedny ? mi nie żal dawców nerek [/quote][quote name='Gość' timestamp='1341863227' post='647165'] słuchaj fiucie, przez takiego kretyna zginela mi bliska osoba. tez jechal motorem, tez wjechał w samochód, , tak się wbił że pasażer zginąl na miejscu... a przyczyną była brawura i popisówa.... moze i go szkoda, ale gdyby kogoś zabił to po czyjej byś stał stronie? on teraz taki biedny ? mi nie żal dawców nerek
tak to się możesz odzywać do swoich dzieci co najwyżej.troszkę kultury chamie niewychowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie wymiencie sie nr telefonów i wyzywajcie sie przez smsy przestańcie pisać już o winie nie wy jesteście od tego aby osądzać, pomyślcie co przeżywa teraz rodzina czy musicie im jeszcze dokładać cierpienia pisząc te wszystkie slowa które nie są na miejscu???? Mikołaj trzymam kciuki wiem że dasz rade!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę w Mikołaja z całego serca-musi dać radę-nie ma innej opcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
słuchaj fiucie, przez takiego kretyna zginela mi bliska osoba. tez jechal motorem, tez wjechał w samochód, , tak się wbił że pasażer zginąl na miejscu... a przyczyną była brawura i popisówa.... moze i go szkoda, ale gdyby kogoś zabił to po czyjej byś stał stronie? on teraz taki biedny ? mi nie żal dawców nerek
Słuchaj typie! Nie wiesz jak było to się nie wpier***aj! Kołku Urzędowski! Pluje na takich ludzi jak ty! Który sobie wymyśla historie z bajki dawcą nerek? znasz go że tak mówisz? Może gdybyś go znał nie mówił byś o nim w ten sposób , Ale dla ciebie oczywiście jest ważniejsza zazdrość że ciebie zdziro nie stać nawet na koło do motoru... a co dopiero na cały. Każdy ma jakieś marzenie i chce je spełniać a to że jakis idiota z wiejskiego pasata skręca niby w swoją posesje bo wiem jak nie którzy robią jak widzą moto , specjalnie albo nie zjedzie albo powoli skręcają udowodnić że co oni są? Szkoda słów na takich wieśniaków. ktoś tam wyżej napisał że wyleciał z zakrętu jak f-16 niby z duża prędkością chcesz mój moto ? spróbujesz czy się uda z taka predkością wejśc :>?? wydaje mi się że nie. Więc cwelasie stul ryj i nie rób sztucznego tłoku że rozumy wszystkie pozjadałeś , Tyle co mam do powiedzenia na temat twojej plugawej nic nie wartej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...